Bayilikler

 • Mekser Akaryakıt Pompaları

  100 % Yerli Üretim Akaryakıt Pompaları ve Mekser ISO 9002/2000 kalite anlayışı ile kurumsal kimliğini ve hizmet kalitesini sürekli geliştirmekte, müşterilerin beklentilerinin üzerine çıkmayı hedeflemektedir.Bu konuda kurum içi gerekli çalışmaları tamamlamış, kalite anlayışına uygun, konusunda deneyimli personel ile Türkiye geneline yayılmış bayi ve teknik ekipleri ile hizmet vermektedir.

 • Petposan Akaryakıt Pompaları

  Deneyimli Çalışanları Yüksek Güvenlikli ve Yüksek Kaliteli Ürünleri İle Petposan Sektörde Önemli Bir Yere Sahiptir.

 • Asis Otomasyon Ve Akaryakıt Sistemleri

  Konusunda deneyimli ve uzman kadrosu ile Türkiye genelinde akaryakıt istasyonlarına, özel ve kamu kuruluşlarına otomasyon sistemleri geliştiren, taşıt tanıma, yazılım ve otomasyon ekipmanlarının tamamını üreten aynı zamanda ürünlerinin servis hizmetlerini de kendi bünyesinde veren %100 yerli sermayeli teknoloji geliştiren ve Uluslararası tecrübesiyle dünyanın 25 ülkesine hizmet veren bir şirkettir...

 • Nobili Temizlik ve Servis Ekipmanları

  1992 yılında endüstriyel servis, garaj ve temizlik ekipmanları satışı ile satış ve servis hizmetleri vermek üzere kurulmuş olan şirket NOBILI 2000 markası ile basınçlı yıkama makineleri, endüstriyel tip vakum süpürgeleri, garaj ve servis ekipmanları, pastörizasyon, sterilizasyon ve hijyen makineleri, üreterek yurt içinde ve yurt dışında sektörün lideri sıfatı ile kaliteli hızlı hizmet sunmaktadır. . Sahip olduğu bayi kanalları yaygın servis ağı, dinamik ve esnek üretim anlayışı satış, pazarlama ve teknik destek organizasyonu ile geniş ürün yelpazesinin yanı sıra, kişisel ve kurumsal ihtiyaçlara en doğru ve en ekonomik çözümleri üreten şirket, sahip olduğu kalite belgeleri ve güçlü referansları ile sektöründe önemli bir yere sahiptir.

 • Omax Yüksek Basınçlı Yıkama Makinaları

  10 yılı aşkın bir süredir faaliyette olan Osmanlı Makine Ltd. Şti. sektöründe hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir.Satışını yapmış olduğumuz makinelerin ve ekipmanların teknik servis hizmetini sunmaktayız.Omax ürünlerinden memnun kalacağınızı ve bu memnuniyeti çevrenizdeki veya sektörden diğer arkadaşlarınızla paylaşacağınızı umarız.